دانلود ها

کاتالوگ

دریافت کاتالوگ محصولات

گروه تورسید یکی از پیشرفته ترین و بزرگترین شرکتهای تولیدی مواد اولیه کاشی و سرامیک، شیشه ، فلز و صنایع چینی مظروف و بهداشتی با شعار حفاظت از محیط زیست و دارای دفتر رسمی در 28 کشور و صادرات به بیش از130 کشور، مشغول به فعالیت میباشد، این شرکت فعالیتهای خود را در قالب شرکتهای زیر مجموعه مجزا انجام میدهد که در زیر به صورت اجمالی به فعالیت هرکدام ازین شرکتها میپردازیم.

Torrecid S.A اسپانیا

این شرکت به عنوان مرکزیت گروه تورسید  در سال 1963 میلادی شروع به کار کرد و اولین تولید کننده جوهر چاپ دیجیتال در جهان می باشد که به ارائه بالاترین کیفیت و خدمات شناخته شده است. جامع ترین طیف رنگ ها ازجمله قرمز، سرخابی، طلایی، بژ، لیمویی، صورتی، مشکی ، قهوه ای، آبی کبالت، فیروزه ای، سبز و غیره را دارا می باشد.

  • افکت های خاص: طوسی، سفید، مات، گلوسی، کاروینگ، گلوسید، ری اکتیو و غیره
  • ابداعات جدید از جمله MetalCID , SmartCID, digital glaze, shapeCID و غیره
  • انواع پیگمنت های (رنگدانه های) سرامیکی رو لعابی و داخل بدنه
  • انواع لعاب های خاص ، سمی پولیش، فول پولیش، نانو پولیش، پوششی، اسمالتوبیو و غیره
  • مواد افزودنی در تمامی زمینه ها و با کاربری های مختلف

DSC (Digital service ceramic)

شرکت DSC به عنوان یکی از شرکتهای زیرگروه تورسید اسپانیا ، پیشگام در زمینه ارائه خدمات مهندسی تخصصی در صنعت سرامیک بوده و آخرین تکنولوژی های روز دنیا درارائه فناوریهای جدید در حوزه سرامیک و شیشه را به عهده دارد.
از دیگر سرویس های این شرکت میتوان به فروش ماشین های دیجیتال Durst ، راه اندازی و تامین قطعات یدکی و سرویس های منظم اشاره کرد.

Eracless

اراکلس ,واقع در کشور ایتالیا  یکی دیگر از شرکت های زیر مجموعه گروه تورسید میباشد ، محصول عمده و اصلی  این شرکت تولید گلوله های سرامیکی با کاربری  درصنعت کاشی و سرامیک ، شیشه و متالوژی است. چگالی بالا ، مصرف کم و دوام بالا ، یکنواختی ویژگیهای شیمیایی و فیزیکی در تمام سطح و مقاومت در برابر سایش  از ویژگیهای منحصر بفرد تولیدات این کارخانه میباشد ، از انواع گلوله های تولیدی این شرکت میتوان به EraloxE2090,EraloxA90,Eralox plust,Eralox Energy اشاره کرد که  مهندسین این شرکت بعد از بررسی شرایط هر مشتری و کارخانه بهترین پیشنهاد و ترکیب را ارائه مینمایند تا علاوه بر کاهش مصرف و دوام بالا از لحاظ اقتصادی مقرون نیز به صرفه باشد.

Surcotech

شرکت سورکوتک ,واقع شده در کشور انگلیس  یکی دیگر از شرکت های زیرگروه تورسید میباشد.
این شرکت از بزرگترین تامین کنندگان فناوریهای پوشش سطح ازقبیل  فلزات گرانبها و لوستر در صنایع چینی مظروف و شیشه است . از تولیدات این کارخانه میتوان به طلای دیکال و طلای قلم (با تمامی درصدهای خواسته شده از سوی مشتری) که قابلیت استفاده در مایکروویو و ماشین ظرفشویی داشته باشد،  اشاره کرد.
دیگر محصولات این کارخانه ، پلاتینیوم (با تمامی درصد های خواسته شده از سوی مشتری) ، نقره و غیره می باشد.
تولید کنندگان ظروف لوکس و تولیدات با  طراحی خاص ازمشتریهای هدف این کارخانه میباشند.

TOP